Reklamy ZDE...

Jsme národ Čechů a nestydíme se za to...=)

Draco a Pansy

28. července 2009 v 18:24 | Luna Lovegood |  Ostatní lidé
Že to zní divně ale ano Draco Malfoy si najde holku Pansy Parkinsonová ze Zmijozelu tady malá ukázka Dracova životopisu a potom obrázky:


Byla jednou jedna žena a ta se jmenovala Narcissa Malfoyová. Cissa byla velmi moudrá žena, jenže před pár lety se dala na špatnou cestu a začala sloužit Voldemortovy. Stala se tzv. Smrtijedkou. Její manžel Lucius Malfoy se stal Smrtijedem ještě dřív než se poznali. Byl věrný pánovy zla a nikdy ho nezradil. Za pár let se jim narodil syn. Měl blonďáté až skoro bílé vlasy. Ukázalo se, že se z něj stane velmi mocný kouzelník. Když mu bylo pět let, proměnil žábu v kočku a když mu bylo osm let, proměnil domácího skřítka v létající koště a začal na něm létat. Když mu bylo jedenáct, začal chodit do Bradavic. Moudrý klobouk ho poslal do Zmijozelu, jako jeho matku, otce a další předky. Když mu bylo třináct zjistilo se, že má velký talent pro černou magii. Jeho nejoblíbeněší učitelem se stal Severus Snape. Ve Zmijozelu měli Malfoye všichni rádi, ale ostatní koleje ho spíše nesnášely. Jeho největší nepřítel se stal Harry Potter. Ti dva se zrovna neměli moc v lásce. Jednou se mu dokonce podařilo proměnit Harryho v domácího skřítka. Harry mu to oplatil zase tim, že ho proměnil v sovu. V patnácti letech začal hrát famfrpál. Nejdřív jako chytač a potom jako odrážeč. Pro famfrpál měl docela talent. Taky se zamiloval do Pansy Parkinson, která chodila také do Zmijozelu. Draco byl velmi neposlušný. Několikrát porušil školní řád. Vždycky se mu to podařilo svéct na někoho jiného. Vždycky mu to prošlo, jednou ale ne. Svůj trest si odpykával se Severusem Snapem. Snape měl Draca v lásce a proto mu trest odpustil. Když mu bylo sedmnáct, začal se víc zajímat o černou magii. Potom dýl se stal taky Smrtijedem. Jeho otec byl třikrát v Azkabanu. Ale vždycky se mu podařilo utéct.Jednoho dne řekl Draco Pansy aby přišla na umývárny a Pansy se ho zeptala,Co chceš Malfoy' a Draco jí na to odpověděl,TEBE'.O několik let se Draco oženil s Pansy Parkinson. Draco v Azkabanu nikdy nebyl. Později měl s Pansy tři děti. Bellu, Cissu a Luciuse.Je to pěkny ale nevěřila bych že si Draco najde holku :).A tady jsou ty obrázky:
Zdroj:Moje obrázky a blog je http://nymfadoratonksova.blog.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pansy-Tonks Pansy-Tonks | Web | 16. září 2009 v 13:51 | Reagovat

Tohle jsem ale vymejšlela já.....do jedný soutěže.....Do Akadmie Draca Malfoye.....taGže newim proč tady nemáš aspoň zdroj.......:-(

2 Pansy-Tonks Pansy-Tonks | Web | 16. září 2009 v 13:51 | Reagovat

:-(  :-(  :-(  :-(  :-(  :-(  :-(  :-(  :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama